Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
WEB HABER 13.436 0

Ucuz Apple MacBook’lar üretime yakında girecek

Yakında uzun zamandır beklenen Apple MacBook Air yenilemesini görebilir miyiz? Üretim zincirinin içinden bir rapor öyle gösteriyor.

Digitimes , Apple’ın Quanta’nın “Apple’ın yeni ucuz dizüstü bilgisayarları için siparişleri” aldığını iddia ediyor. Bu yeni MacBook Air içerdiği söyleniyor.

Apple MacBook Air da ateşli uçlu bir Retina ekran-spor ile süper ince MacBook olasılıkla bir yenileme, bu yıl yeni MacBook ilan edileceği son birkaç aydır için rivayet edilmiştir.

Kesinlikle öyle umuyoruz. Sonuncusu son beş yıl önce, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Ve o zamandan beri Apple’dan temin edilebiliyor.

Apple MacBook Air 13 inç (2013) incelemesi
Bu modelin yenilenme konusundaki konuşması, son zamanlarda bir 2018 MacBook Air’ın selefinden daha ucuz olabileceği ve Digitimes raporundaki “ucuz” yorumların da olabileceği yönünde ipuçları verdi.

Bazıları, Apple.com’da listelenen 2013 baskısından 799 – 200 dolar daha ucuza mal olacağını söylüyor .

Diğer yorumcular, yeni MacBook Air’in tamamen yeni Intel yongaları ile geleceğini söylüyorlar, ancak genel tasarım zaten sahip olduklarımıza çok benziyordu.

Yeni MacBook veya MacBook Air özellikleri ve bilmeniz gereken her şey için MacBook Air ve diğer MacBook söylentileri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Kaynak: www.pocket-lint.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status