Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
UYGULAMA 39.298 0

Twitter Lite yeni bir zemin kırar

Şirket, yerleşik pazarlardaki titiz kullanıcı ölçütlerini desteklemeyi hedeflediğinden, uygulamasının, uygulamasının ayrıştırılmış sürümünün kullanılabilirliğini 21 ek ülkede kullanıcılara sunmuştur.

Twitter Lite uygulaması, ağ ve cihaz depolama kısıtlamalarının şirketin ana mobil uygulamasının kullanımını sınırladığı ülkelerde tüketicileri hedefler. Twitter, ikinci çeyrek boyunca sırayla düşerek kullanıcı sayısının artması için bu tür piyasalara yöneliyor ve mevcut çeyrekte tekrar düşme eğiliminde.

Google Play Store aracılığıyla Twitter Lite’a erişen ülkeler şunlardır: Arjantin, Belarus, Dominik Cumhuriyeti, Gana, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Lübnan, Fas, Nikaragua, Paraguay, Romanya, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Yemen ve Zimbabve.

2G ve 3G ağlarda veri kullanımını ve yükleri en aza indiren Twitter Lite, Eylül 2017’de Filipinler’deki ilk çıkışını takip eden 45’ten fazla ülkede artık mevcut .

Şirket, her ikisi de standart sürümde zaten mevcut olan push bildirimleri ve dişli tweet’leri de içeren aerodinamik uygulamaya yeni özellikler ekledi.

Kaynak: www.mobileworldlive.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status