Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
UYGULAMA 9.773 0

Strava Premium paketi üç ayrı Zirve seçeneği ile değiştiriyor

Strava, tekil herkese uygun Premium abonelik hizmetini, bütün kullanıcıların  tek tek ihtiyaçlarına göre uyarlanmış üç alakart seçeneği ile değiştireceğini duyurdu.

 

“Zirve” başlığı altında Strava, Premium hizmetini, her şey dahil paket olarak veya tek tek olarak sunulan üç özel pakete (Eğitim, Güvenlik ve Analiz) ayırdı.

Adından da anlaşılacağı gibi, Summit’in Eğitim Paketi performans verilerine eğitim araçları ve anlayışlar sağlar. Hedef belirleme ve metriklere odaklanan Eğitim Paketi, ister bir yarışa hazırlanmak isterse daha iyi bir şekil almak olsun, tüm sporcu tipleri için uygundur. Özellikler Eğitim Planları içerir; Akıllı telefonlar için Gerçek Zamanlı GPS Takip; Zaman, mesafe, güç veya segmente göre Özel Hedefler; Hız dalgalanmaları ve bölünmeleri parçalamak için Yarış Analizi; Filtrelenmiş Liderler yaş ve ağırlıkla; ve KOM ve PR’nin kırılması, sporcuların favori Strava bölümlerinde girişimlerde bulundu.

Güvenlik Paketi, üyelerin iyi seyahat eden rotalarda (veya kapalı) maceralarını planlamasına, Kişisel Isı Haritaları ile benzersiz görselleştirmelerin keyfini çıkarmasına ve keşfederken güvende kalmasına yardımcı olur. Sporcuların konumlarını özel olarak paylaşmaları için gerçek zamanlı bir izleme aracı olan Beacon ile, üyeler, bir etkinlikte bir etkinlikte nerede olduklarını bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak görecekleri güvenlik bağlantılarını seçerler. hala kahvehanede takılıyorlar ya da yolun kenarında sıkışıp kalıyorlar ve yardıma ihtiyaçları var.

Analiz Paketi, egzersizler için hız bölgeleri ve tur verileri gibi ayrıntılı bilgiler sağlar; Egzersizlerin zaman içindeki etkisini değerlendirmek için Fitness ve Tazelik; Gerçek zamanlı olarak kişisel en iyi çabalara veya başkalarına karşı rekabet etmek için Canlı Segmentler; Powermeter verilerini çözmek ve performans ve zindeliği değerlendirmek için Güç Analizi; Sporcuların sürekli olarak antrenmanlarına ve güvenli bir şekilde spor yapmak için tatlı noktada kalmalarına yardımcı olmak için Bağıl Çaba.

Strava’nın CEO’su James Quarles, “Strava, birbirlerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bir sporcu topluluğudur” dedi. “Hedefleri belirleyen Strava sporcularının yüzde doksan ikisi 10 ay sonra aktif kalıyor. Zirve Paketleri, özelliklerimizi üyelerin ihtiyaçlarına göre daha iyi uyarlamak ve kişiselleştirmek için tasarlanmıştır. Amacınız ilk maratonunuz için yaralanma veya antrenmandan dönüyor olsun, Summit Packs yol boyunca ihtiyacınız olan performans araçlarını sağlıyor. ”

Yıllık Strava Zirvesi üyelikleri, her üç paket için yılda 60 ABD doları veya bireysel bir paket için yılda 24 ABD doları tutarında olacaktır. Aylık üyelikler, tek bir paketi (ayda 3 ABD doları) veya tam menüyü (ayda 8 ABD doları) denemek için esneklik sağlar. Varolan Strava Premium sporcular mevcut fiyatlandırmalarıyla tüm gelişmiş özelliklere erişimlerini sürdürüyor. Bu da şu anda yıllık 60 ABD doları veya ayda 8 ABD doları.

Bir sporcunun bir Summit Paketi veya hepsini seçip seçmediği, her üyenin Strava’nın Destek Ekibinden yardım almasının yanı sıra Strava’nın ortaklarından ve endüstri arkadaşlarından indirimler ve diğer Zirve Perks’lerden yardım alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status