Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
MOBİL 5.963 0

Not 9 6000 mAh pil gücüne sahip olabilir

Galaxy Note 9 a sahip olmak şekilleniyor iyi pil ömrü sadece mAh kapasitesindeki% 20’lik artış, hem de daha tutumlu, ikinci nesil 10nm yonga setine dayanan, selefinden daha.

Samsung hala bir “tüm gün pil” telefonu olarak reklamını yapıyor , bununla birlikte 4000 mAh’lik bir paketden beklediğiniz bir şey değil, ama umarım, yoğun kullanımlı bir gün demektir.
Bu , QHD + ekran çözünürlükleri ile modern akıllı telefonların laneti , bu yüzden Mophie’den gelen Not 9 için çok beğenilen Juice Pack pil kutusunu piyasaya süreceğine dair haberler çok açıktır. Bu sonbaharda, Note 9 Meyve Suyu Paketi 2525mAh bataryayı içeriyor ve zorlu bir koruma çantası olarak ikiye katlanıyor. Gömülü pilleri olan sargılar çok ince, ama maalesef, Mophie’nin bu süreçte bir miktar pil kapasitesini feda ettiği anlamına geliyor.

Sargı, herhangi bir Qi şarj cihazı ile de kablosuz olarak şarj edilebilir. Söylemeye gerek yok, bu geçiş anlamına geliyor, yani hangi şarj yöntemini kullanırsanız kullanın, ilk önce telefonun bataryası kapanacak ve daha sonra kasa elektron almaya başlayacaktır. Böylece, Galaxy Note 9’unuza yaklaşık% 50 daha fazla pil ömrü eklemenin harika bir yoludur ve aynı anda çarpmalardan ve düşmelerden korunmasını sağlar.

Fiyat? Eh, 99,95 $, tıpkı şimdi daha şık ve önceki sürümlerden daha fazla kasa içinde daha fazla kapasite olan tüm Meyve Suyu Paketleri gibi. Biraz daha küçük bir pil paketi ama daha ince, daha şık bir batarya kılıfı daha akıllı bir tradeoff gibi geliyor, bu yüzden Mophie’nin bu dalışı alması için kudoslar.

Kaynak: phonearena

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status