Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
UYGULAMA 3.557 0

Microsoft Office 2019 yayınlandı

Microsoft Office 2019 sürümü yayınlandı. Microsoft Office 2019 fiyatı ve bu sürüm ile gelen tüm yenilikler haberimizde. Bakalım Microsoft Office 2019 neler sunuyor?

Microsoft’un en çok satan uygulamaları arasında yer alan Office, bugün yeni sürümü ile karşımıza çıktı. Office 2019 olarak duyurulan yeni sürüm birçok yeni özellik ile geliyor. Office 365 servisine dahil edilen Office 2019 hem Windows hem de macOS sahiplerinin beğenisine sunulmuş durumda.

Office 365 üyeliğine dahil edilen Office 2019’un içeriğinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher uygulamaları yer alıyor. Ayrıca Office 365’in yan hizmetleri de bu paket içerisinde yer alıyor. Bu sürüm ile gelen en dikkat çeken özellik ise dokunmatik kalem desteği oluyor.

Microsoft’un ürün gamında yer alan Surface modellerinin dokunmatik kalem desteğinin olması Office 2019’a bu özelliğin gelmesinde büyük pay sahibi oldu diyebiliriz. Word, Excel ve PowerPoint için yeni görselleştirme araçlarını barındıran Office 2019, özellikle PowerPoint’te sunduğu zoom yani yakınlaştırma özelliği ile büyük beğeni topluyor.

Güncelleme ile ayrıca Windows 10 ve macOS’te yer alan karanlık tema seçeneği de Office uygulamalarına ekleniyor. Bireysel müşteriler için yıllık 250 dolar olarak açıklanan Office 2019’un henüz Türkiye fiyatı açıklanmadı. Türkiye fiyatı açıklanmadığı gibi Office 2019’a henüz ülkemizden erişim sağlanamıyor. Ancak önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde Office 2019 Türkiye’de de kullanıma sunulacaktır.

Kaynak:cnnturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status