Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
MOBİL 153.758 0

iPhone X Plus, 6.1 inç LCD

Önümüzdeki birkaç hafta, genel olarak akıllı telefon dünyası için yoğun bir zaman olacak, ancak Apple hayranları büyük olasılıkla bazı ilgisizlik günlerini izleyecekler.

Eylül ayında, üç yeni iPhone modelinin piyasaya sürülmesiyle, spot ışığındaki zamanların geldiği saatlere kadar olmayacak. Bu, tabii ki, sızıntıların ve uçların akışının durma noktasına geleceği anlamına gelmez ve iki kukla birimdeki bu görüntüler, Apple dünyasında her zamanki gibi işinin kanıtıdır.

Gerçeği söylemek gerekirse, bunlar yeni bir şey önermiyorlar ama Ben Geskin’in ( @ VenyaGeskin1) sağladığı görüntüler en azından son birkaç aydır gördüklerimizi doğruladı. Bu mankenler genellikle Çin’deki kaynaklardan gelir ve Apple’ın tedarik zincirine gönderilen şemalara dayanır. Bu durumda, 6,5 inç iPhone X Plus ve bir LCD ekranlı 6.1 inçlik iPhone mankenleri ile tedavi görüyoruz.

İkincisini iPhone X modellerinden ayırmak kesinlikle kolay olacaktır. Bu iPhone X ve daha büyük iPhone X Plus, üç değil, iki ile karşılaştırıldığında sadece bir kamera var. Renk seçenekleri de farklı olabilir, ancak muhtemelen bunu biliyorsanız. IPhone X ve iPhone X Plus’ın Siyah, Beyaz ve ilk kez Gold’da sunulması bekleniyor. 6.1 inçlik iPhone’un kırmızı, mavi, turuncu, gri ve beyaz da dahil olmak üzere daha fazla çeşitliliğe sahip olacağı tahmin ediliyor.

Apple, daha uygun fiyatlı iPhone, iyi, daha uygun fiyatlı tutmak için bazı tavizler yapmak zorunda kaldı. En büyük, kenarları etrafında biraz daha fazla çerçeveye sahip olması gereken OLED yerine bir LCD ekranın kullanılmasıdır. 6.1 inçlik iPhone’un kasası da çelik yerine alüminyumdan yapılacak, ancak tipik Apple modasıyla aradaki farkı sadece onlara bakarak anlatamayacaksınız.

Hala beklenen $ 800 fiyat etiketi haklı olabilir bir çentikli ekran ve Yüz Kimliği, olacak. IPhone X Plus en yüksek fiyatı 1000 $ ‘a ulaştığında 2018 iPhone X’un 900 $’ a düşeceği tahmin ediliyor.

Kaynak:Slashgear

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status