Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
WEB HABER 11.411 0

Ingram: “Lakers’ın tekrar beni alması çok şey ifade eder”

Geçtiğimiz sezonun böylelikle Los Angeles Lakers forması ile gösterdiği performansla dikkatleri ilişkin çekmiş bulunan 32 yaşındaki Andre Ingram, bu yaz zamanında Lakers’ın tekrar kendisini alma şansının “çok şey ifade edeceğini” belirtti.

G League’de 11 sene geçirdikten sonradan 2017-18 sezonunun böylelikle Lakers’ta oynama şansı bulan Ingram, beklentileri olağandan karşılamıştı.

Şimdi NBA kariyerini enerjik tutmaya odaklanan Ingram, vücudunu lige amade tutmaya çalışıyor ve L.A. kadrosunun kendisini mevsim önceleri planlı egzersiz kampına çağırmasını umuyor:

“Benim düşüncesince çok şey ifade eder. Hayatta değme devir birlikte ahir amaç var. Antrenman kampı benim ahir hedefim. Ondan sonradan ise dobra oynayıp takıma yarar gelmek mevcut ve sonrası da anca bitmeme eder. Bu değme devir böyledir. İlk günkü kadroda almak, güzeşte sezonun akıbet dü maçında kuşkulanmak denli ehemmiyetli olur.”

LeBron James’le ahenk sağlaması düşüncesince halihazırda biraz zerre eklemiş bulunan Lakers, birlikte aut şutör kabul etmek düşüncesince çok uzağa bakmaya gerekseme duymayabilir.

Kaynak: SPORX.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status