Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
MOBİL 26.705 0

Huawei Mate 20 sızıntı erken Galaxy S10 gibi görünüyor

Bugün sızdırılmış olan Huawei Mate 20 telefonu, bir sonraki Galaxy için beklediğimiz gibi görünüyor. Samsung’un Galaxy S10 modelinin çok daha fazlası bekleniyor – daha büyük bir görüntü alanı oranı ve yeni teknoloji ve bunun gibi.

 

Ama bu ne? Huawei, Rascal, Galaxy S10 piyasaya çıkmadan, hatta piyasaya çıkmadan önce …
Huawei Mate 20’nin görüntüleri, bazı öğeleri kesmiş ve başkalarını tutmuş gibi görünüyor. Huawei Mate 10’un bir kulaklık jakı olsa da, 10 Pro’yu kullanmadı. Profesyonel bir modele doğru hareket etmek ve bir öğeyi kaldırmak normal değildir – ancak böyle bir hareket bir sonraki standart modelin aynı olacağını gösterir. Parmaklarınızı bir yere ya da başka bir süpriz düz kafalı krikoya geçirin.

Bu Huawei Mate 20 akıllı telefonun yanları, her iki tarafta da bir Galaxy S9’daki Infinity Ekranı gibi kavisli. Bu, ürünün kırılganlığını artırabilir – ve genellikle yapar -. AMA, Huawei genellikle kutuda koruyucu bir kılıf da dahil olmak üzere veya piyasaya sürülmeden önce en büyük telefonları için kasa üreticilerinin olduğundan emin olmak konusunda oldukça iyidir.

Cihazın görüntüsünün bir sorunu var, dikkat edin. Eğriltilmiş kenarlara sahip olduğu özellikler ve fikir, yepyeni fikirler değildir, bu yüzden bunları tartışmaya devam edebiliriz, ancak sızıntıyla ilgili bir sorun var. Telefonun sağ üstündeki resmin sağ tarafında, telefonun camında bir yansıma olabilecek bir ışık var.

Ancak, telefonun camı, telefonun yanına düştüğünde ışığın yansımasını durduracak gibi görünüyor ki bu garip. Işık, loş olsa bile, telefonun yanından da aşağı doğru yansıtılmalıdır. Bu küresel ışık aniden 90 derecelik bir açıyla kesilmiş gibi değil. Bu görüntü , kullanıcı C-Teknolojisinden Weibo’dan geldi .
DİĞER EL ÜZERİNDE, yine bu cihaza birkaç tane daha görüntü verdik. Bunlar da 3D renderlemeler olabilir, ama kim bilir? Bu akıllı telefonun izlerini ve çıkışlarını izlediğimizde,% 90 ekran / vücut oranına sahip bir telefon – büyük!

Kaynak: slashgear

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status