Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
OYUN 20.395 0

GTA 6 söylentilerine Rockstar noktayı koydu!

Heyecanla beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu hakkında bir süredir önemli bir söylenti dolaşıyordu.

İddiaya göre yapımcı şirket, GTA Online’da altıncı oyunun 2019’da çıkacağına dair kullanıcılara bir mesaj göndermişti. Rockstar ise resmi hesabından bir açıklama yaptı

Oyun dünyasının en önemli markalarından biri ‘Grand Theft Auto’ serisinin altıncı oyunu, GTA 5’in çıkışından kısa süre sonra bile söylentilerin hedefindeydi. Geçtiğmiz günlerde internete düşen bir görüntü ise hayranları epey heyecanlandırdı çünkü bu fotoğrafın GTA Online oynarken çekildiği iddia edilmişti.

Reddit ve GTA Online forumunda pek çok kullanıcı, oyun içinde Rockstar Games tarafından ‘GTA VI 2019’da geliyor’ mesajını aldıklarını dile getirdiler. Oldukça ikna edici olsa da işin aslı daha sonra anlaşıldı. Resmi Twitter hesabından açıklama yapan yapımcı şirket, oyun içindeki mesajın resmi olmadığını ve kullanılan modların yaptığı bir şaka olduğunu söyledi.

Beşinci oyundan ve GTA Online’dan hala ciddi mikarda para kazanmaya devam eden Rockstar Games’in GTA VI’yı ne zaman çıkaracağı kafalarda bir soru işareti olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

KAYNAK:HaberTürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status