Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
YAZILIM 4.992 0

Google Cloud hakkında bilmeniz gereken her şeyi yalnızca 39 TL karşılığında öğrenin.

Amazon Web Services (AWS) ve bulut hizmetleri alanındaki hakim pazar payları hakkındaki tüm konuşmalar için herkesi gözden kaçırmak kolay görünüyor.

Hatta Microsoft gibi diğer devasa teknoloji titanslarını da içerir ve bu iğrenç küçük Google’ı başlatır.

Evet, bulut hizmetleri sektörünü Amazon gibi fırlatmamışAncak, Forbes’in Google Cloud’un fikrini onayladığı kadar az bir otorite yoktur. Her şeyden önce “bulut savaşı” kazanıyor olabilirsiniz.

Her iki durumda da, bir BT uzmanıysanız, tüm büyük oyunculardan ürünlere maruz kalmaktan asla zarar görmezsiniz. Bu nedenle , şu anda TNW Fırsatları’ndan 39 TL karşılığında Google Cloud Mastery Bundle ile bu eğitime katılın.

Evet. $ 39. Ve hayır, bu bir yanlış baskı değil. Dört ders – ve her biri 10 $ ‘dan az.

50 saatten fazla içerik barındıran bu eğitim, Google Cloud platformunda bir siteyi veya uygulamayı çalıştırmak için bilmeniz gereken her şeyi açıklar. Kurslarınız şunları içerir:

  • Google DialogFlow for Chatbots (99 $ değerinde)
  • TensorFlow ve Derin Öğrenme için Google Cloud ML Motoru (99 ABD doları değerinde)
  • Google Cloud Platform: Veri Mühendisliği Bölümü (99 ABD doları değerinde)
  • Google Cloud Platform: Cloud Architecture Track (99 ABD doları değerinde)

Bu dört kurs size doğal ses veren chatbots oluşturup nasıl dağıtacağınızı gösterecek; TensorFlow’da (Google tarafından öncülük edilen popüler bir derin öğrenme teknolojisi) makine öğrenimi modellerinin nasıl çalıştırılacağı; BigTable, Dataflow ve Apache Beam gibi büyük veri teknolojilerini nasıl kullanacağız.

AWS’in ötesinde ne olduğunu merak ediyorsanız, Google Cloud sizin cevabınız olabilir… ve sevgili Lord, neredeyse SADECE 39 $ için 400 $ değerinde bir eğitim . Bu fiyata, en azından nasıl bir görünüm veremezsin?

Kaynak: thenextweb.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status