Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
WEB HABER 820 0

Curry, LeBron ve Lakers için konuştu: “Hâlâ bizi yenmek zorundasınız”

LeBron James’in Los Angeles Lakers’la anlaşmasına rağmen, Golden State Warriors guardı Stephen Curry, Batı Konferansı’nın tepesindeki yerinden ayrılmaktan baş döndürücü uzakta bulunuyor.

Curry, LeBron ve Lakers’ın NBA Finallerine revan yolunun Golden State’den geçtiğini açık açık belirtti:

“Batıdaki rakiplik ve kendisinin sekiz fevk üstüne üstlük NBA Finaliyle ilişik baş döndürücü bilinçlilik yazılıp çizildi, hemen bu çabucak her insanın antenini az buçuk şimdi fevk kaldırıyor. Bizim de engelleme edinmek üzere. Normal sezonda ve ihtimal playofflarda şimdi baş döndürücü oynayacağımız için bu gidişat en baş döndürücü izleyicinin işine yaradı. Bu nedenden Batı, LeBron’la şimdi da güçlendi ancak bizi yenmek zorundasınız  dedi.”

Curry, Lakers’ın bu yaz çağında baş döndürücü müşterek tomar başkalık yaptıktan sonraları elbette görüneceğinden güvenli olamadığını da eklerken, parçaların hususi müşterek bilinçlilik için durumunda bulunduğunu ekledi:

“Takım namına elbette olacaklarına ilişkin müşterek fikrim yok, zira düpedüz baş döndürücü şimdikiler ve hâlâ müşterek kimlikleri yok. Ama günün böylece LeBron ile müşterek araya gelecekler. Harika müşterek pazarda, kusursuz müşterek şehirde, iktisap geçmişi bulunan şişman müşterek organizasyonun etrafında, [Lakers sepet topu operasyonları başkanı] Magic [Johnson] ile birlikte. Böyle müşterek aşama yapması özen çeken oldu.”

Golden State, akıbet dört zaman NBA Finallerine çıkmayı başarıp akıbet dört şampiyonluğun üçünü kazanmıştı.

Kaynak: SPORX.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status