Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
OYUN 88.591 0

Call of Duty: Mobile çıktı! Nasıl yüklenir?

Mobil sürümler için geliştirilen Call of Duty: Legends of War oyunu sonunda Android kullanıcıları için çıktı. İşte detaylar!

Call of Duty serisinin hayranlarının merakla beklediği Call of Duty: Mobile, sonunda resmi olarak yayınlandı. Call of Duty macerasını mobil platformlara taşıyan Activision yeni oyunu ile çok konuşulacak gibi duruyor.

PUBG Mobile yapımını geliştiren Tencent Games tarafından yapılan Call of Duty: Mobile, ilk olarak Avustralya’daki Android kullanıcılarına beta olarak yayınladı.

Özellikler grafikleri ile ön plana çıkan Call of Duty Mobile yapımının PUBG gibi popüler Battle Royale yapımlarını geride bırakacağı düşünülüyor. Ek olarak Call of Duty Modern Warfare 2′de bulunan Highrise, Black Ops serisinden Nuketown ve Modern Warfare’den Shipment haritası gibi birçok klasik harita bizleri karşılaşılıyor.

Call of Duty: Mobile çıktı! Nasıl yüklenir?

Oyun ile beraber gelen sevindirici haberler sadece bunlarla da sınırlı değil. Call of Duty evrenindeki çoğu karakterin yer aldığı mobil oyunda ayrıca, seriden bildiğimiz oyun modları da bizlere eşlik ediyor. Daha öncesinde Call of Duty oyununu oynayan bir oyuncu böylelikle mobil versiyonuna çabuk adapte olabiliyor.

Şimdilik sadece Avusturulya‘daki oyuncular için yayınlanan CoD Legends of War‘ı oynamak isteyen oyuncular, maalesef apk sürümlerini indirerek oyunu oynayabilirler. Oyunun dünya genelinde çıkış tarihi olarak 2019 öngörülmekte.

Oyunun apk dosyalarını indirmek ve oyunu deneyimlemek istiyorsanız burayı tıklayarak ilgili sayfaya gidebilir ve indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status