Warner Bros’un yapımcıları ve yönetmen James Wan, başrolünde Jason Momoa’nın oynadığı “Aquaman” ın yedi denizinin geniş ve görsel olarak nefes kesici su altı dünyasını kapsayan aksiyon dolu bir maceraya dönüşüyor.

 

Film, yarı insan yarı Atlantis Arthur Curry’in köklü öyküsünü ortaya çıkarır ve onu hayatının yolculuğuna çıkarır – bu sadece onu gerçekte olduğu kişiyle yüzleşmeye zorlamakla kalmaz, aynı zamanda onun kim olduğuna … bir kral olmak için doğdu.

Filmde ayrıca, Amber Heard (“Justice League”, “Magic Mike XXL”) adlı film de, yolculuk boyunca şiddetli bir savaşçı ve Aquaman’ın müttefiki olan Mera olarak; Oscar adayı Willem Dafoe (“Platoon”, “Örümcek Adam 2”) Vulko, Atlantis tahtının konseyi; Patrick Wilson (“The Conjuring” filmleri, “Watchmen”), Atlantis’in şu anki Kralı Orm / Ocean Master olarak; Atlantik kabilesinin Xebel Kralı Nereus gibi Dolph Lundgren (“The Expendables” filmleri); Yahya Abdul-Mateen II (Netflix’in “Aşağıya Giden”), muazzam Siyah Manta olarak; ve Oscar ödüllü Nicole Kidman (“Saat”, “Aslan”) Arthur’un annesi, Atlanna; Ludi Lin (“Power Rangers”) yanı sıra Kaptan Murk, Atlantis Komando; ve Temuera Morrison (“Star Wars: Bölüm II – Klonların Saldırı”, “Yeşil Fener”) Arthur’un babası Tom Curry olarak.

Wan, David Leslie Johnson-McGoldrick (“The Conjuring 2”) ve Will Beall (“Gangster Squad”, “TV’nin“ Eğitim Günü ”) senaryolarından, DC’den gelen karakterlere dayanan Geoff Johns ve James Wan ve Will Beall’ın öyküsünü yönetiyor , Aquaman Paul Norris ve Mort Weisinger tarafından yaratıldı. Film Peter Snyder ve Rob Cowan tarafından üretildi. Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns ve Walter Hamada’nın yapımcıları.

Wan’ın sahne arkasındaki ekibi, Oscar adayı Don Burgess (“The Conjuring 2”, “Forrest Gump”), beş kez editör Kirk Morri (“The Conjuring” filmleri, “Furious 7”) gibi yönetmenlerin sık sık ortaklaşa çalışmasını içerir. “Sinsi” filmler ve yapım tasarımcısı Bill Brzeski (“Öfkeli 7”). Bunlar kostüm tasarımcısı Kym Barrett (“The Matrix” üçlemesi, “The Amazing Spider-Man”) ve besteci Rupert Gregson-Williams (“Wonder Woman”) tarafından bir araya getirilmiştir.

Warner Bros. Pictures, bir James Wan Film, “Aquaman” olan Safran Company Prodüksiyonunu sunuyor. Film, 21 Aralık 2018’de, 3D ve 2D ve IMAX’ta sinemaları vurmaya hazırlanıyor ve Warner Bros. Pictures tarafından dünya çapında dağıtılacak. Warner Bros. Eğlence Şirketi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir