Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
İNCELEME 5.409 0

Apple Watch 4 geniş ekranla geliyor

Teknoloji devi Apple, Eylül ayında düzenlenecek olan etkinlikte 3 acemi iPhone modeli haricinde acemi çokbilmiş saati Apple Watch 4 modelini de tanıtacak.

Söylentilere layıkıyla acemi Apple Watch 4, büyük ekranlı ve çerçevesiz olacak. Bazı kullananların şikayetlerine kulak sağlayan Apple, acemi döl Watch 4’ün ekranını %15 oranında büyütecek. Bununla beraberce sonuç zamanlarda görmeye alışmış olduğumuz çerçevesiz ekran modası, Apple Watch 4’te de karşımıza çıkacak.

Fiziksel tuş bulunmayacak

Bir öbür söylentiyse Apple Watch 4 modelinde fiziki tuş bulunmayacak. Onun namına iPhone 7 ve iPhone 8 modellerinde karşımıza çıkan 3D Touch kabilinden kemre hissi sağlayan yanında dokunmatik tuşa arazi verilecek. Bu tuşun titreşme hassasiyetini kullanıcılar istediği kabilinden ayarlayabilecek.

Fiziksel tuş namına kemre hissi sağlayan dokunmatik panele arazi verilmesi, tuş ile ilişik yaşanmış olan hastalıkların önüne geçilmesini sağlayacak.

Apple Watch 4 uygulayım özellikleri

Apple Watch 4’ün geçmiş Watch serisi çokbilmiş saatlere nispeten henüz büyük ve çerçevesiz ekrana arazi verileceği bilgisini paylaşmıştık. Bunun haricinde henüz levent boylu devam eden batarya ömrü sunacak. Yüksek çabuk genel ağ bağlantısı sunması içinse LTE değişen teknolojinin ümranlı versiyonu arazi alacak. Ayrıca afiyet durumunuzu ve fitness aktivitelerini izleme fail sensörlerin en yenisiyle değiştirileceği şimdilik mevrut bilgiler arasında.

KAYNAK: http://haber7.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status