Kapat
Teknolort – Türkiye'nin en büyük güncel teknoloji haber sitesi
MOBİL 79.667 0

760 bin TL’lik iPhone ön siparişte

İngiliz altın kaplama firması Goldgenie, yeni “Milyarder Solid Gold Edition” serisinin bir parçası olarak 18K altın kaplama iPhone X’i ön siparişe sundu.

Apple’ın yeni iPhone’u Eylül ayına kadar resmi olarak açıklanmayacak, ancak ön sipariş yeni bir model mevcut. Tabii 100 bin sterlin yani 760 bin TL’niz varsa.

Goldgenie, düzenli olarak altın kaplama, elmas ve diğer mücevherlerle aletlerin üretimini gerçekleştiriyor ve bu süreçte fiyatı da artırıyor.

Şirket, 2007’de Dragons ‘Den’de James Caan’dan bir yatırım kazandı ve iPhone, iPad ve iPod gibi cihazları topladı. Şimdi Goldgenie, toplam değeri 2.3 million sterlin olan 23 Billionaire Edition 2018 iPhone modelinin bir numaralı serisini sunuyor. Şirket, “Gold iPhone XS Billionaire Edition, markanın bugüne kadarki en lüks ürünüdür” diye açıklıyor.

Goldgenie şaka yapmıyor, sınırlı sayıdaki model 18 karat altın kaplı. Her telefon 1 ila 23 numara arasında olacak ve Londra’daki Goldsmiths Hall’daki Gold standard Assay Hallmark ile damgalanacak. Ancak hepsi bu değil.

Goldgenie sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu cihaz sadece altın değil, aynı zamanda gerçek bir milyarder gibi yaşamak için beş yıl boyunca 24/7/365 günlük konsiyerj servisimizle birlikte geliyor.”

Bu hizmet, “işlem öncesi kaynak bilgileri, finansal danışmanlık hizmetleri, özel erişimin güvenceye alınması, seyahatin koordine edilmesi, etkinliklerin organize edilmesi ve kişisel yardım” konularını içeriyor.

Goldgenie’nin müşterileri arasında Victoria Beckham gibi ünlüler var.

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status