Şans Kapımı Çal’ın Yıldızı Hande Erçel Öyle Bir Şey Paylaştı Ki! Duygulanmamak Elde Değil


Hande Erçel, 2019 yılında kaybettiği annesi için bir paylaşım yaptı ve bu paylaşım sevenlerinde üzüntüye neden oldu. Uzun bir süre kanser tedavisi gören ve bu savaşı kaybedip hayatını kaybeden annesini güzel bir şekilde anmak isteyen oyuncu sevenlerini üzdü. Erçel annesinin doğum gününde eski doğum günlerinden birisinde çekilen bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta annesi ve kendisi birlikte poz vermiş mutlu görünüyordu.

Annesini hiç unutmadığı ve sesinin bir an olsun kulaklarından gitmediğini mesajında belirten Erçel, her sabah kendisini yine boynundan öptüğünü düşünerek uyandığını da belirtti. Onu çok sevdiğini ve hayallerinde hep birlikte güzel bir denize girdiklerini söyleyen Erçel annesinin doğum gününün sonsuzluğa erdiğini de belirterek hiç bir zaman onu unutmayacağını da söylemiş oldu.

GÜZEL SESİN KULAĞIMDAN BİR AN OLSUN GİTMİYOR

Neler Okuyacaksınız? →

Erçel Kardeşlerin Anne Özlemi

Hande Erçel sosyal medyada çok takip edilen oyunculardan birisi. Ancak ailesinden takip edilen tek kişi o değil. Kardeşi Gamze Erçel’in de bir sosyal medya hesabı var ve o da sosyal medyada çok aktif olan isimlerden birisi. Her iki kardeşim de çok sayıda takipçisi var ve her ikisi de zaman zaman annelerine olan özlemlerini dile getiriyor.

Annesi ve iki kızının çok iyi bir ilişkiye sahip olduğu ve kızlarının ona düşkün olduğu bu tür paylaşımlardan belli oluyor. Her iki kardeşin paylaşımlarını gören takipçileri de onlarla birlikte duygulanıyor. Üçünün birlikte olduğu fotoğraflar da çok sayıda beğeni alıyor. 

Erçel’in Annesinin Hastalığı

Erçel kardeşlerin annesi kanser tedavisi görmüş ama en sonunda hastalığa yenik düşmüştü. O dönem Murat Dalkılıç’la birlikte olan Erçel sürekli annesi ile ilgilendiği için ikilinin aralarının açıldığı da söylenmişti. Ama ikili bir süre sonra, Erçel’in annesinin ölümü ile gelen acıyı da paylaşmış ve uzun bir birliktelik yaşamıştı. Şu an Dalkılıç’la yollarını ayıran ve rol aldığı Sen Çal Kapımı adlı diziyle ismini duyuran Erçel’in hayatında hiç kimse yok. Gamze Erçel ise son derece mutlu bir evlilik hayatına sahip. Kızına annesinin ismi Aylin ve Mavi isimlerini veren Gamze Erçel de annesine çok düşkün ve her fırsatta bunu hatırlatıyor.   Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir